м.Київ, вул.Велика Житомирська, 33
+380 44 586-51-87  NEW 
icac@ucci.org.ua
ПОДІЇ

 

14 грудня 2017 року відбулися Загальні збори арбітрів міжнародного комерційного арбітражного суду і Морської арбітражної комісії при Торгово-промисловій палаті України, у яких прийняли участь 47 арбітрів з Києва, Одеси, Хмельницького та Баку (Азербайджан).

Переглянути...

28 вересня 2017 року Міжнародний комерційний арбітражний суд при ТПП України зібрав суддів, юристів та юрисконсультів на бізнес-бранч «Міжнародний комерційний арбітраж - альтернатива державним судам?»

Переглянути...

14 вересня 2017 року МКАС при ТПП України відзначив 25 років роботи з впровадження найвищих світових стандартів вирішення спорів. У рамках урочистих заходів відбулись ІV Міжнародні арбітражні читання пам'яті академіка І.Г. Побірченка на тему: «Міжнародний арбітраж: виклики сучасності».

Переглянути...

5 квітня 2017 року Міжнародний комерційний арбітражний суд при Торгово-промисловій палаті України з метою фахового обговорення законопроекту «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів» організував круглий стіл на тему «Арбітрабільність спорів: куди ми йдемо?».

Переглянути...

17 березня 2017 року Міжнародний комерційний арбітражний суд при Торгово-промисловій палаті України спільно із юридичною фірмою «Василь Кісіль і Партнери» у приміщенні Торгово-промислової палати України провели міжнародну конференцію «Міжнародний арбітраж: незмінний розвиток», присвячену 25-річчю діяльності МКАС при ТПП України.

Переглянути...

18 березня 2017 року у приміщенні МКАС при ТПП України за підтримки ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» відбулися II щорічні судові дебати з комерційного арбітражу імені Вілема Віса.

Переглянути...

23 лютого 2017 року Президія Торгово-промислової палати України підтримала ініціативу Президії МКАС при ТПП України про відзначення 25-річчя діяльності МКАС при ТПП України та оголошення у зв'язку з цим 2017 року - роком міжнародного комерційного арбітражу в Україні.

Переглянути...

18 листопада 2016 року відбулись Загальні збори арбітрів Міжнародного комерційного арбітражного суду та Морської арбітражної комісії при Торгово-промисловій палаті України.

Переглянути...

Голова МКАС і МАК при ТПП України взяв участь у роботі 49-ї сесії Комісії ООН з права міжнародної торгівлі.

Переглянути...

Міжнародний комерційний арбітражний суд і Морська арбітражна комісія при ТПП України, Науково-дослідний інститут приватного права і підприємництва імені академіка Ф.Г. Бурчака НАПрН України, Асоціація цивілістів України 1 грудня 2015 року проводять науково-практичний круглий стіл на тему: «Шлях до ефективності: вдосконалення арбітражного законодавства».

Переглянути...

13 листопада 2015 року у Торгово-промисловій палаті України відбулися ІІІ Міжнародні арбітражні читання пам'яті академіка І.Г.Побірченка. Організаторами заходу виступили Міжнародний комерційний арбітражний суд і Морська арбітражна комісія при Торгово-промисловій палаті України за сприяння Комісії Організації Об'єднаних Націй з права міжнародної торгівлі (ЮНСІТРАЛ).

Переглянути...

Вперше за 23 роки діяльності МКАС при ТПП України станом на 1 серпня 2015 року прийнято до провадження 600 зовнішньоекономічних спорів!

Переглянути...

Участь делегації МКАС при ТПП України в роботі 48-ї сесії Комісії Організації Об'єднаних Націй з права міжнародної торгівлі.

Переглянути...

МКАС при ТПП України включено до переліку неурядових організацій, які запрошуються в якості спостерігачів на сесії, що проводяться Комісією ООН з права міжнародної торгівлі (ЮНСІТРАЛ).

Переглянути...

11 - 12 травня 2015 р. в Стамбулі (Туреччина) відбулася міжнародна конференція «Арбітраж та медіація в країнах Центральної, Східної Європи та деяких країнах Азії». У її роботі взяли участь більше 40 учасників Туреччини, Польщі, Молдови, Болгарії, Румунії, Азербайджану, Грузії, Узбекистану, Російської Федерації та України.

Переглянути...

30 січня 2015 року відбулися щорічні загальні збори арбітрів Міжнародного комерційного арбітражного суду і Морськоїарбітражної комісії при Торгово-промисловій палаті України, присвячені підсумкам діяльності арбітражних установ за минулий рік і підвищенню якості виконуваних ними функцій.

Переглянути...

18 - 19 листопада 2014 р. у Мюнхені (Німеччина) відбулася міжнародна конференція «Альтернативне вирішення спорів (ADR): фактор місцезнаходження в глобальній конкуренції - у центрі уваги Німеччина, Польща та Україна». Серед її учасників були і голова МКАС і МАК при ТПП України Микола СЕЛІВОН та його заступник Тетяна ЗАХАРЧЕНКО, які виступили з доповідями і взяли участь у панельних дискусіях.

Переглянути...

13 листопада 2014 року Міжнародний комерційний арбітражний суд і Морська арбітражна комісія при Торгово-промисловій палаті України провели ІІ Міжнародні арбітражні читання пам'яті академіка І.Г.Побірченка.

Переглянути...

4 вересня 2014 року в приміщенні Київського регіонального центру Національної академії правових наук України відбувся круглий стіл на тему: «Межі втручання суду в міжнародний комерційний арбітраж», організований МКАС і МАК при ТПП України, НДІ приватного права і підприємництва НАПрНУ та Асоціацією цивілістів України.

Переглянути...

Делегація МКАС при ТПП України в складі Голови МКАС і МАК при ТПП України Селівона М.Ф. і його заступника Захарченко Т.Г. взяла участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «Арбітраж у Молдові: досягнення та перспективи», которая состоялась 16 травня 2014 р. у Кишиневі.

Переглянути...

З метою зменшення фінансових витрат суб'єктів підприємництва при зверненні в МКАС при ТПП України за вирішенням зовнішньоекономічних спорів Рішенням Президії Торгово-промислової палати України від 24.04.2014 внесені зміни в пункт 1 розділу III Положення про арбітражні збори та витрати (Додаток до Регламенту Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України), якими зменшені розміри арбітражного збору при ціні позову від 2 000 001 доларів США й вище.

Переглянути...

15 листопада 2013 року Міжнародний комерційний арбітражний суд і Морська арбітражна комісія при Торгово-промисловій палаті України разом з Інститутом приватного права і підприємництва НАПрНУ провели в конференц-залі Торгово-промислової палати України міжнародні арбітражні читання пам'яті І.Г.Побірченка.

Переглянути...

 

версія для друку

© 2017 Торгово-промислова палата України