м.Київ, вул.Велика Житомирська, 33
+380 44 586-51-87  NEW 
icac@ucci.org.ua
ПОДІЇВсі події
МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
«АРБІТРАЖ В МОЛДОВІ: ЗДОБУТКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

Делегація МКАС при ТПП України у складі Голови МКАС і МАК при ТПП України Селівона М.Ф. та його заступника Захарченко Т.Г. взяла участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «Арбітраж в Молдові: здобутки та перспективи», яка відбулася 16 травня 2014 р. в Кишиневі.

Конференція була присвячена 20-річчю арбітражу в Республіці Молдова і мала загальнодержавне значення. В її роботі взяли участь Голова Парламенту Республіки Молдова І. Корман, представники виконавчої та судової влади Республіки Молдова, а також адвокати: як з Молдови, так і з інших європейських держав. Учасниками конференції були також представники арбітражних центрів Азербайджану, Болгарії, Великобританії, Польщі, Росії, Румунії, України.

На конференції обговорювалися не тільки питання розвитку арбітражу в Республіці Молдова, а й в цілому проблеми сучасного арбітражу: вдосконалення законодавства про арбітраж і новели національного законодавства про арбітраж в окремих державах; тлумачення патологічних арбітражних застережень; взаємодія арбітражу та судової влади; застосування забезпечувальних заходів; навчання арбітражу у вищих навчальних закладах.

Члени української делегації взяли участь в обговоренні практично всіх доповідей і, зі свого боку, виступили з доповідями про застосування забезпечувальних заходів у міжнародному комерційному арбітражі (М.Ф. Селівон), а також про визнання та виконання арбітражних рішень (Т.Г. Захарченко ), які викликали жваву дискусію.

На конференції також прозвучала теза про те, що МКАС при ТПП України активно виконує свої функції, про що свідчить, зокрема, те, що за період з січня по травень 2014 року в МКАС при ТПП України надійшло близько 200 справ, що більше, ніж за відповідний період 2013 року.

 

версія для друку
Всі події

 


© 2017 Торгово-промислова палата України